Akvariumas...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

del žuvyciu

2 posters

Go down

del žuvyciu Empty del žuvyciu

Rašyti  valentas Antr. 11 15, 2011 2:41 pm

nusipirkau akvariuma jau pusantro mėnesio ir pradėjo mirt žuvytės (CIKLIDAI) vanduo keiciamas kas dvi savaites iš krano temperatura 26 C pastovi. kas gali buti?

valentas

Pranešimų skaičius : 1
Join date : 2011-11-15

Atgal į viršų Go down

del žuvyciu Empty Re: del žuvyciu

Rašyti  harisxd Št. 04 07, 2012 1:14 pm

Sveiki, Kažkada seniai turėjau akvariumą. Po to teko dėl tam tikrų priežaščių jo atsisakyti, visada labai norėjau akvariumo todėl pašalinti jį buvo sunku. Ilgai akvariumo neturėjau apie 5 metus, ir štai užvakar buvo mano gimtadienis, ir man draugai padovanojo Gaidelį trijų litrų sloike. Viduje yra tik akmenėliai ir 2 kriauklytės. Apie Gaidelius skaičiau, kad jiems reikia apie 10 l akvariumo mažiausiai, kad jiems reikia augalų ir dažnai keičiamo vandens, bet ne vandens temperatūros. Pardavėja sakė, kad į mažą akvariumą augalų negalima sodint nes jie mirs (nesakiau, kad sloikas nes buvo gėda Embarassed ) keist vandenį kas dien tikrai ten bus negerai, o Akvariumo tėvai nenori, nors ir noriu aš. Ką patartumėte daryti ? gal kas augina Gaidelius ir žino daug apie juos ? arba kaip man pagerinti jam salygas ten ? (labai tikiuosi gauti normalų akvariumą, manau be jo ilgai ten negyvens, nors po dienos kai man jį padovanojo jis patapo gan judrus, budrus, ir aktyviai valgo maistą ir pan. ) Prašau PATARKIT, PADĖKIT ! Surprised
harisxd
harisxd

Pranešimų skaičius : 3
Join date : 2012-04-07

Atgal į viršų Go down

Atgal į viršų


 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume